Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kolonia Bystrzyca - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Jawidz

Jawidz(Kolonia Bystrzyca + 6 km)

20 000 zł10 820 m² 1,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cztery atrakcyjne działki leśne o łącznej powierzchni 10 820 m2. Dwie działki znajdują się w miejscowości Jawidz (gmina Spiczyn) i dwie w okolicy Żółkiewki (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin(Kolonia Bystrzyca + 12 km)

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Świdnik

Świdnik(Kolonia Bystrzyca + 13 km)

3 534 000 zł14 136 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow 1,4 ha. Świdnik Strefa Aktywności Gospodarczej Działka usługowa w mpzp oznaczona symbolem U i U-P, usługi oraz usługi i przemysł. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jastków

Jastków(Kolonia Bystrzyca + 16 km)

340 000 zł1 900 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w poszukiwanej lokalizacji na przedmieściach Lublina, zaledwie 13km od centrum miasta. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Kalinowszczyzna,Lublin(Kolonia Bystrzyca + 12 km)

3 990 000 zł1 090 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz gruntu pod projekt, który nie zaczyna się od pustej działki, ta propozycja przy ul. Siennej 23 w Lublinie wyróżnia się realnym zaawansowaniem robót. Działka inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Felin,Lublin(Kolonia Bystrzyca + 12 km)

469 000 zł1 582 m² 296,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

K a l i n ó w k a - atrakcyjna działka o powierzchni 1582 m2 o wymiarach 30 m x 52,5 m , bezpośrednio przy drodze asfaltowej , uzbrojenie ( energia , gaz , na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Lotników Polskich

Świdnik(Kolonia Bystrzyca + 13 km)

334 350 zł743 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - świdnik, ul. Aleja lotników polskich Numer obrębu: 0006 Numer działki: 266/21 wraz z udziałem w działce drogi wewnętrznej 1kr: 266/18 Powierzchnia: 743.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zagajnikowa

Zemborzyce,Lublin(Kolonia Bystrzyca + 12 km)

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 3000 m2 dla której w drugim kwartale 2026 zostanie zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie ujęta jako zabudowa mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wierzchowiska

Wierzchowiska(Kolonia Bystrzyca + 17 km)

2 164 140 zł19 674 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 19674 m 2 położona przy trasie S17 w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Teren bardzo dobrze zlokalizowany, 2,5 km od wjazdu na drogę ekspresową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Kolonia Bystrzyca

Kolonia Bystrzyca,lubelskie

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana, pod zabudowę siedliskową. Położona w cichej i spokojnej okolicy. Na działce liczne kilkunastoletnie nasadzenia drzew i krzewów. W pobliżu media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kolonia Bystrzyca,lubelskie

58 000 zł1 434 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka podmiejska, położona ok. 13 km. od Lublina, okolice Bystrzycy. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolami mr z dopuszczeniem mn(zabudowa jednorodzinna). Optymalne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzynice Pierwsze

Skrzynice Pierwsze(Kolonia Bystrzyca + 22 km)

120 000 zł1 275 m² 94,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana w Skrzynicach Drugich z dojazdem nową ulicą asfaltową. Ładne miejsce tylko 16 km od centrum Lublina i dobra cena! Prostokąt o powierzchni 1275m2 ma aż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij